ANKET

Sitemizde En Çok Hangisinin İncelemesini Görmek İstersiniz ?

Dizüstü Bilgisayar - 16 ( 28.07 % )

Ekran Kartı - 10 ( 17.54 % )

RAM - 1 ( 1.75 % )

Intel NUC Mini Bilgisayar - 1 ( 1.75 % )

USB Bellek - 2 ( 3.51 % )

Sadece SSD Yeterli ! - 27 ( 47.37 % )

TÜM ANKETLER

TOPLAM REY : 57

SON TWEETLER

SON YORUMLAR

ŞİMDİ KAYIT OLUN

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Şifre Doğrulama *
E-Posta *
E-Posta Doğrulama *
Cinsiyet Erkek
Doğrum Târihi Seçiniz
Profilimi Görebilir Herkes
Ülke * Türkiye
Şehir * İstanbul
Meslek
Skype
Twitter
Website

SSD Labs Üye Kayıt Şartnâmesi

SSD Labs forumlarına kayıt işlemine devâm etmeden evvel birkaç dakîkanızı ayırarak aşağıdaki kâideleri okumanızı, şâyet uygun görmeniz hâlinde kabûl etmenizi, uygun görmediğiniz durumda kayıt işleminden vazgeçmenizi ricâ ederiz.


Web site ve forumumuzda gönderilen mesajlar, mesaj sâhibinin şahsına âittir ve bunların, bizim görüşlerimizi yansıttığı iddiâ edilemez. Gönderilen hiçbir mesaj için de sorumluluk kabûl etmemekteyiz ve bunların doğrulukları hakkında da kefil olamayız.

Bir mesajın yanlışlığına ya da uygunsuzluğuna kanaât getirir iseniz, sizden istirhâmımız diğer üyeler ile cedelleşmekten uzak durmanız ve durumu en hızlı şekilde bize e-posta ile iletmenizdir. Bu tür durumlarda gerekenleri, münâsib şekilde yerine getirmekten memnûniyet duyarız.

Büyük harf ile yazmak, net dilinde ‘ Bağırmak ‘ mânâsına gelmektedir ve bu şekildeki mesajlar yanında, dikkât çekmek için üst üste gönderilen mesajların sitenin genel yapısını bozması sebebiyle, SSD Labs site yönetimi olarak bu tür yorumları uygun gördüğümüz takdirde haber vermeden silme hakkını gizli tutmaktayız.

Hem site yönetimimize hem de kullanıcıların birbirlerine yöneltecekleri suâllerin, kaba ve argo bir uslûb ile değil, nâzik ve kibarca suâl edilmesini temennî ederiz.

Te’lif hakları size ya da sitemize âid olmayan içeriklerin gönderilmesine, reklâm yaparcasına başka web sitelerine âid olan içerik ve linklerin yayınlanmasına müsâde etmediğimizi hatırlatırız. Usûlune uygun şekilde link paylaşmakda ise bir beis yoktur.

İş bu şartnâme ile, yukarıdaki kâideleri kabûl etmekle birlikte SSD Labs bünyesinde; kasıtlı olarak her türlü müstehcen içerik paylaşılmayacağını, müstehcen kullanıcı adı alınmayıp bu tür avatarlar kullanılmayacağını, kasıtlı olarak yanıltıcı bilgi sunulmayacağını, kaba, rencide edici, küfür ve hakâret içeren, tehdit içerikli, şahsî mahremiyet hududlarını çiğneyen, ahlâk sınırlarını ve kânunları çiğneyen mesajlar atılmayacağını kabûl etmektesiniz.