ANKET

Sitemizde En Çok Hangisinin İncelemesini Görmek İstersiniz ?

Dizüstü Bilgisayar - 16 ( 28.07 % )

Ekran Kartı - 10 ( 17.54 % )

RAM - 1 ( 1.75 % )

Intel NUC Mini Bilgisayar - 1 ( 1.75 % )

USB Bellek - 2 ( 3.51 % )

Sadece SSD Yeterli ! - 27 ( 47.37 % )

TÜM ANKETLER

TOPLAM REY : 57

SON TWEETLER

SON YORUMLAR

Virtium, StorFly Sınıfı Katı Hâl Disklerini Tanıttı

Yazar: 08-11-12  15:05
Anahtar kelimeler: , , ,

VirtiumLogoMüesseselere yönelik depolama çözümleri ile tanınan Güney California merkezli Virtium firması, StorFly adlı yeni SSD âilesini tanıttı. StorFly CE, RE, XE ve PE olarak dört farklı serîde hazırlanan SSD’ler, firmanın belirttiğine göre gömülü sistemlerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. StorFly’lar ile Virtium, istikrâr ve dayanıklılık yanında, uzun müddetli çalışmaların netîcesi olan sıcaklık problemlerinin üstesinden gelebildiklerini belirtiyor.

 

StorFly CE sınıfı, umûmî îtibâri ile dijital tabelâcılık, otomotiv ve eğlence sektörü gibi ‘ az yazma – çok okuma ‘ gerektiren uygulamalar için geliştirilirken, StorFly RE sınıfı yüksek kararlılık gereksinimi duyan iş istasyonları için, StroFly XE ise veritabanı merkezlerinin ihtiyâcı olan yüksek dayanıklılığa ağırlık verirken, StorFly PE de günlük 500GB hesâbından 10 sene boyunca durmadan kullanılabilen NAND bellekleri ile uzun ömürlülük sunuyor.

 

Virtium’da îmâlat strateji başkan yardımcılığı görevini îfâ eden Gary Drossel de ürün tanıtımında: ” StorFly CE, RE, XE ve PE SSD’ler, gömülü sistemler için dayanıklılık, performans, kapasite ve çalışma sıcaklık intifâları baz alındığımda uygun mâliyetleri ile uzun ömürlü kullanım sunabilmektedirler. Biz de, OEM sistemlerin ihtiyaç duyduğu 7/24 çalışmaya uygun olan StorFly ürün sınıfımız ile bu alanda muvâfık bir çözüm vücûda getirdik. ”

 

VirtiumStorFlyClass

 

Virtium’un düşük güç tüketimli StroFly 1.8” ve 2.5” SATA, Slim SATA ve CFast yapılarındaki katı hâl diskleri, 8GB ve 512GB arasındaki kapasite seçenekleri ile satışa sunulmuş durumda. StorFly serîsinin 5 sene garanti ile geldiklerini de hatırlalım.