ANKET

Sitemizde En Çok Hangisinin İncelemesini Görmek İstersiniz ?

Dizüstü Bilgisayar - 16 ( 28.07 % )

Ekran Kartı - 10 ( 17.54 % )

RAM - 1 ( 1.75 % )

Intel NUC Mini Bilgisayar - 1 ( 1.75 % )

USB Bellek - 2 ( 3.51 % )

Sadece SSD Yeterli ! - 27 ( 47.37 % )

TÜM ANKETLER

TOPLAM REY : 57

SON TWEETLER

SON YORUMLAR

Super Talent, RC8 USB Belleği için Windows To Go Sertifikası Aldı

Yazar: 22-11-12  22:04
Anahtar kelimeler: , , , ,

Super_Talent_RC8Kaliteli RAM ve katı hâl diskleri ile daha çok Kuzey Amerika pazarında tanınan Super Talent, Windows 8 Enterprise versiyonunun kullanışlı bir vasfı olan Windows To Go için Microsoft’dan sertifika aldı. Kısaca belirtecek olur isek Windows To Go, kullanıcılara işletim sistemlerinin tam tekmil bir kopyasını hârici bir USB bellek ya da depolama cihazına alarak, işletim sistemi ve mevcut verileri diğer bir bilgisayarda tıpkı kendi sistemleriymiş gibi boot edebilmesini sağlıyor.

 

 

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Microsoft Windows Enterprise Ürün Pazarlama müdürü Karri Alexion – Tiernan: ” Super Talent’ın Windows To Go için pazar ortağımız olmayı seçmesini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimize her dâim zengin, muvâfık ve özelleştirilmiş Windows 8 deneyimine,  USB belleklerinden dâhi ulaşabilmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Super Talent da Windows To Go için özel olarak uyarlanmış USB bellekleri ile bu evhâmımıza ( vizyon ) destek çıkıyor. ”

 

 

Super Talent’da CEO koltuğunda bulunan Abraham Ma ise: ” RC8 USB 3.0 belleğimizin Windows To Go sertifikası almasını duyurmaktan gurur duyuyoruz. Microsoft, Super Talent’ın değerli bir iş ortağıdır. Ar-ge ekibimiz de bu başarılı başlangıcı iki çalışma ortağına da armağan etmiş bulunuyor. ”

 

 

LSI SandForce kontrolcü ile gelen, 25GB, 50GB ve 100GB olmak üzere üç farklı kapasite seçeneği sunulan Super Talent RC8′lerin hâlihazırda satışta olduğunu hatırlatarak haberimizi noktalayalım.