ANKET

Sitemizde En Çok Hangisinin İncelemesini Görmek İstersiniz ?

Dizüstü Bilgisayar - 16 ( 28.07 % )

Ekran Kartı - 10 ( 17.54 % )

RAM - 1 ( 1.75 % )

Intel NUC Mini Bilgisayar - 1 ( 1.75 % )

USB Bellek - 2 ( 3.51 % )

Sadece SSD Yeterli ! - 27 ( 47.37 % )

TÜM ANKETLER

TOPLAM REY : 57

SON TWEETLER

SON YORUMLAR

Plextor ve Maingear Bir Ortaklığa İmzâ Attılar

Yazar: 06-08-13  21:51
Anahtar kelimeler: , , ,

Biri katı hâl diskleri, diğeri de husûsileştirilmiş bilgisayarlar sahasında kalite çözümler sunan iki firma olan Plextor ve Maingear, geçtiğimiz hazîran ayı Los Angeles şehrinin Toplantı Merkezi isimli fuar alanında gerçekleştirilen senelik oyun etkinliği ertesinde stratejik bir ortaklık antlaşmasına vardılar.

 

Plextor-Maingear

 

Takrîben 50.000 üst seviye oyuncunun da katıldığı fuarda birlikte stand açan iki firma, sergiledikleri RAID 0 düzeneğinde çalışan 4 adet 128GB Plextor M5P katı hâl diskinden güç alan Maingear marka bilgisayarları ile ziyâretçilerin dikkâtini celb edebilmeyi başarmışdı. Maingear firmasının kurucusu ve hâlihazırdaki CEO vazîfesini îfâ eden Wallace Santos: ” Maingear masaüstü ve dizüstü bilgisayarları muhtevâlarında en iyi depolama çözümünü taşımadıkça bütünlük ruhûdan uzak kalacak idi. Super RAID özelliği sunabilen Plextor SSD’ler ile müşterilerimiz tüm ihtiyaçlarını fazlası ile giderebilecek bilgisayarlar toparlayabilecekler. ” diye belirtti.

 

Plextor-Maingear - 2

 

Plextor cihetinin de pek memnun göründüğü antlaşma gereğince Maingear artık bilgisayarlarının katı hâl diski ayağında Plextor’u birinci tedârikçi seçmiş durumda. Hâli ile bu ikiliden daha performanslı masaüstü ve dizüstü sistemlerin hâsıl olacağını kestirmek zor değil.